Dnes je štvrtok, 18.apríl 2019, meniny má: Valér
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Adam Ďurica nakrútil videoklip k piesni Tak to vidím ja

november 30, 2015 - 16:57
Jeden z najúspešnejších slovenských spevákov nakrútil videoklip k skladbe Tak to vidím ja, ktorá pochádza z albumu Mandolína, v Tatrách. Pieseň zobrazuje pohľad mužov a žien na svet. Spevák ju venoval svojej priateľke.

O réžiu nového videoklipu sa postaral Jaro "Jaris" Vaľko. "Pieseň Tak to vidím ja je moja veľká srdcovka, pretože mi hovorí priamo z duše. Je to o tom, ako sa na svet pozerajú ženy a ako muži. Ako vieme nájsť spoločnú reč, respektíve spoločný pohľad na svet. Nový klip je zaujímavý tým, že sme ho spravili na jeden jediný záber bez strihu. Má veľmi príjemnú a intímnu atmosféru. Jeho nakrútenie bolo tak trošku náhodou. S priateľkou sme práve boli na oddychovom víkende v Tatrách, ktorý sme si naplánovali hneď po turné. A keďže sme boli dosť blízko Prešova, odkiaľ pochádza režisér Jaris, dobehol za nami a zachytil našu spoločnú pohodu na obraz," prezradil Ďurica.

Spevák sa z účasti jeho priateľky veľmi teší. "Najprv som ju chcel mať iba pred sebou, aby to bolo úprimné a bolo zo záberu cítiť, že to spievam jej. Jaris má však rád úprimné veci a chcel to umocniť tak, že na konci vezme do záberu aj Kiku. Nakoniec sme to tak nechali. Myslím, že je to veľmi pekné," vyjadril sa. 

Dvadsaťosemročný hudobník nedávno absolvoval úspešnú sériu koncertov k najnovšiemu albumu Mandolína (2015), z ktorého pochádza aj pieseň Tak to vidím ja. Na turné sa vyberie aj na budúci rok. "Samozrejme, že úspech Mandolína Tour ma veľmi teší. Dokázali sme vypredať všetkých desať koncertov, čo je úžasné. Keďže je naozaj obrovský záujem, pridávame ďalšie koncerty vo februári. V apríli dokonca chystáme dva špeciálne koncerty v Bratislave a v Košiciach. Mandolína špeciál budú veľkým finále celého turné. Pre fanúšikov pripravujem väčšiu svetelnú a pódiovú šou a, samozrejme, aj prekvapenie, pretože tie mám veľmi rád. Milujem hranie pred publikom. Je to ako droga, dobíja ma energiou a preto to chcem zažívať znova a znova," povedal. 

Termíny Mandolína Tour 2016: 
9. februára - Levice, MSKS Kino Junior 
10. februára - Lučenec, Kino Apollo 
11. februára - Senica, Dom kultúry 
12. februára - Komárno, Dom Matice Slovenskej 
15. februára - Praha, Lucerna Music Bar 
5. apríla - Košice, Spoločenský Pavilón, Mandolína špeciál 
7. apríla - Bratislava, Istropolis, Mandolína špeciál

Frederika Samuelová, SITA, foto: 

- - Inzercia - -