Dnes je pondelok, 06.júl 2020, meniny má: Patrik, Patrícia
Čas čítania
5 minutes
Zatiaľ prečítané

Veľký novoročný horoskop II. časť: Škorpión prežije osudovú lásku, kozorožec nájde harmóniu

január 10, 2017 - 13:35
Prejde vaša láska skúškou, alebo stretnete novú? Dosiahnete v kariére svoj vytúžený cieľ? Nenechajte si ujsť jedinečné príležitosti, ktoré sa už nemusia opakovať. Pozrite sa, čo vám radia hviezdy a sledujte napohľad možno aj nenápadné znamenia, ktorými vás osud upozorní na šťastné aj kritické okamihy nasledujúceho roka.

Váhy (23. 9. – 22. 10.)

Láska

Vaša vrodená váhavosť, taká charakteristická pre toto znamenie, sa v tomto roku najvýraznejšie prejaví práve vo vašom citovom živote. Zradné to môže byť najmä pre tých, ktorí žijú single a túžia po blízkej a spriaznenej duši. Presne takú stretnete už začiatkom jari, no váš strach vám bude brániť otvoriť svoje srdce a opätovať city. Pokúste sa prekonať obavy, inak prídete o šancu prežiť skutočnú, romantickú lásku.

Práca

V tejto oblasti hviezdy naznačujú určitú stagnáciu, ktorú sa vám podarí prekonať až koncom roka. Síce nič nestratíte, ale nečakajú na vás ani nijaké veľké výzvy. Svoju energiu venujte radšej súkromnému životu, kde sa udejú veľké zmeny a len na vás záleží, či budú pozitívne, alebo ich neskôr budete ľutovať.

Zdravie

Pozor na trávenie. Žalúdok vám môže spôsobiť problémy, ak ich zanedbáte, môžete skončiť až na operačnom stole. Venujte veľkú pozornosť životospráve, skoncujte so zlozvykmi, nezdravými návykmi a samozrejme nevynechajte ani pohyb. Zmena životného štýlu sa odzrkadlí nielen na vašej fyzickej kondícii, ale aj na postave a Váhy si na vzhľad predsa potrpia.

Škorpion (23. 10. – 22. 11.)

Láska

Nasledujúcich 12 mesiacov bude priať vášmu citovému životu tak, ako už dlho predtým nie. Dokonca aj sarkastickí Škorpióni budú musieť pripustiť, že romantika existuje aj v reálnom živote, nielen v lacných telenovelách. Pre mnohých z vás to bude celkom nová skúsenosť a záleží len na vás, ako s ňou naložíte. Ak sa aspoň chvíľu budete riadiť nielen hlavou, ale aj srdcom, určite neoľutujete.

Práca

Niekedy vám prináša skutočnú radosť a niekedy svoje povinnosti plníte len so zaťatými zubami. Ťažko sa podriaďujete autoritám a dokážete to len v prípade, ak si svojho nadriadeného skutočne vážite. Tento rok bude vaša trpezlivosť vystavená veľkým skúškam. Radíme vám, dobre si premyslite každé slovo, ktoré poviete a každý čin, ku ktorému sa odhodláte. Môžete sa dopustiť chýb, ktoré sa budú dať len ťažko napraviť.

Zdravie

Vaše presvedčenie, že existujú len dva druhy chorôb, a to smrteľné, s ktorými sa aj tak nedá nič robiť, alebo zanedbateľné, s ktorými sa telo vysporiada samo a netreba si ich všímať, je absolútne scestné a vy to viete. Aj keď s veľkou nechuťou, predsa len navštívte lekára, lebo aj z maličkosti sa môže vykľuť veľký problém, ktorý vás zaskočí niekedy v letných mesiacoch a pokazí viac, než len dovolenku.

Strelec (23. 11. – 22. 12.)

Láska

Váš blízky priateľ bude od vás potrebovať radu, ktorá mu zmení celý život. No pozor, ostaňte len pri rade a neangažujte sa do jeho života viac, ako je nutné. Mohlo by sa stať, že vás tak zatiahne do svojich problémov, až pozabudnete na svojich najbližších a trpieť tým bude najmä váš životný partner. Svoju nespokojnosť vám dá jasne najavo a ak túto krízu nebudete riešiť, môže vyústiť až do definitívneho rozchodu.

Práca

Vyčistite si nielen pracovný stôl, ale aj medziľudské vzťahy, ktoré vládnu na vašom pracovisku. Uvidíte, že úprimné „prepáč“ vie urobiť skutočné divy. Práce síce nebudete mať menej ako v minulom roku, ale v dobrej, tvorivej atmosfére, bez zbytočných nedorozumení vám pôjde doslova od ruky a bude prinášať radosť.

Zdravie

Hviezdy varujú pred nepríjemnými úrazmi, ktoré vás budú tohto roku ohrozovať viac než inokedy. Dávajte si pozor pri adrenalínových športoch, ktoré tak radi vyhľadávate. Risk nemusí znamenať vždy zisk, ale naopak. Zbytočný hazard na zasneženom svahu vás môže pripútať na lôžko na dlhé týždne, ak nie aj mesiace.

Kozorožec (22. 12. – 21. 1.)

Láska

Tento rok jej vám hviezdy nadelia plným priehrštím. A hoci to nebude ten klasický, romantický vzťah medzi mužom a ženou, budete si ju skutočne užívať. Začiatkom marca vás zaskočí nečakaná udalosť, ktorá vás donúti venovať viac pozornosti svojim najbližším, ktorých ste dlho zanedbávali. Vďaka nej konečne pochopíte, kto vás skutočne má rád a kto za vami naozaj stojí.

Práca

V tejto oblasti to bude naozaj turbulentné a zmätočné. Riešenie však máte len a len vo svojich rukách. Budete sa musieť rozhodnúť, čo naozaj chcete a čo sú vaše skutočné ciele. Až potom, čo si vyjasníte priority, sa môžete pustiť do ich realizácie. Vyžiada si to síce dlhé mesiace trpezlivosti a usilovnosti, ale už koncom roka budete žať prvé úspechy.

Zdravie

Fyzicky budete síce v pomerne dobrej kondícii a nijaké vážne ochorenia vám nehrozia, no pozor si dávajte najmä na psychiku. Stres, nevyrovnanosť a ťažké myšlienky môžu narušiť vašu duševnú rovnováhu a úsudok, čo môže narobiť škody aj v iných oblastiach života. Pokiaľ sa len bude dať, doprajte si odpočinok v kúpeľoch či inom peknom prostredí, kde si budete môcť zharmonizovať svoj život.

Vodnár (21. 1. – 19. 2.)

Láska

Nijaké vášnivé dobrodružstvá síce pre vás hviezdy nepripravili, no ani vám nebudú chýbať. Nasledujúce obdobie, ktoré pravdepodobne bude trvať dlhšie ako kalendárny rok, si budete užívať rodinnú pohodu po boku dlhoročného partnera. Ak sa v minulých mesiacoch vyskytli medzi vami nedorozumenia, tak sa vám ich určite podarí prekonať a zažijete dni naplnené tichým, neokázalým šťastím a harmóniou.

Práca

O čo väčší pokoj si budete užívať v súkromí, o to hektickejšie to bude na vašom pracovisku. Nenechajte sa vyprovokovať k neuváženým slovám či skutkom, ale na druhej strane hájte svoje práva, lebo pravda bude pravdepodobne na vašej strane. No kým sa pustíte do boja za svoje práva, pozorne si vypracujte stratégiu. Hviezdy totiž naznačujú, že môžete dosiahnuť veľké víťazstvo, ale je tu aj riziko strát.

Zdravie

Venujte pozornosť svojej imunite, lebo vám vo zvýšenej miere hrozia infekčné ochorenia. Nepôjde len o banálne prechladnutia či sezónnu chrípku, ale aj závažnejšie zdravotné problémy. Ak plánujete stráviť dovolenku v nejakej exotickej krajine, starostlivo absolvujte všetky očkovania. Riziko, že to budete práve vy, kto si donesie nečakaný suvenír z tropických krajín, je totiž mimoriadne vysoké.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Láska

Tak dlho ste pokojne plávali v stojacich vodách, až ste emočne doslova zleniveli. V tomto roku vám však osud pripravil nečakané milostné dobrodružstvo, ktoré vaším pokojom doslova zatrasie. Pokušenie na vás číha v letných mesiacoch a vy, nech sa budete akokoľvek brániť, mu napokon podľahnete. Po vytriezvení, ktoré na seba nenechá dlho čakať, budete s hrôzou pozerať na tú spúšť, ktorú ste spôsobili. V tej najneočakávanejšej chvíli vám však niekto podá pomocnú ruku, na ktorú sa budete môcť úplne spoľahnúť.

Práca

Lákavé ponuky vás doslova začnú zaplavovať už v prvých mesiacoch roka. Pozor, väčšinou pôjde len o prázdne chiméry, výsledkom ktorých by boli napokon len oči pre plač. Nepodľahnite teda sľubom a starostlivo zvážte všetky pre a proti prípadnej zmeny pracoviska. Hviezdy naznačujú, že najlepšie urobíte, ak zostanete na svojom mieste a po počiatočných prekážkach dokonca naznačujú určitý kariérny postup.

Zdravie

Vážne zdravotné komplikácie z minulosti sa vám asi podarilo prekonať a podobná dramatická situácia by sa v najbližších mesiacoch nemala opakovať. To však neznamená, že sa máte lekárom okľukou vyhýbať. Naopak, nepodceňujte preventívne lekárske prehliadky, ktoré pomôžu včas zachytiť zmeny vo vašom organizme, ktoré ak zanedbáte, sa vám môžu škaredo vypomstiť.

 

- - Inzercia - -