Dnes je utorok, 19.marec 2019, meniny má: Jozef
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Zlatica Puškárová si už užíva materskú dovolenku: Tehotenstvo jej pristane!

apríl 10, 2017 - 10:14
Obľúbená moderátorka Zlatica Puškárová si už užíva materskú dovolenku. Z obrazoviek televízie Markíza odišla potichu a teraz sa už sústreďuje len zdravie seba a dieťaťa.

Moderátorka Televíznych novín bude už druhýkrát mamou! Svoje tehotenstvo potvrdila ešte minulý rok v novembri. Dieťa čaká s manželom a zároveň kolegom Patrikom Švajdom.  „Po dieťatku sme veľmi túžili. Chceli sme byť štyria, a sme šťastní, že sa nám to podarilo,“ prezradila Slovenke Zlatica s neskrývanou radosťou. Prominentný moderátorský pár sa nikdy netajil láskou k deťom, Patrik má okrem Leonarda aj dvoch synov – Patrika a Samuela z prvého manželstva. Šesťročný Leo je podľa moderátorkiných slov nadšený, hovorí, že sa veľmi teší na ‚deťátko‘.

Budúca mama Zlatica rozhodne má dôvod na radosť, jej tehotenstvo prebieha bezproblémovo. „Cítim sa fantasticky, ani nemám pocit, že by som bola tehotná. Na svojom životnom štýle a tempe som zatiaľ nič nemusela meniť, už roky nepijem alkohol, nefajčím, nepijem kávu, neponocujem, žijem pre rodinu a z toho pramení môj pozitívny životný pocit. Nechce sa mi veriť, že mám už tridsaťdeväť rokov, cítim sa výborne, nemám pocit, že by som mala na svojom doterajšom spôsobe života niečo meniť. Svoju prácu mám rada, ale môj život je vyvážený, veľmi dôležitá je pre mňa moja rodina, Paťo, syn Leo, ale veľmi dobré vzťahy mám aj s jeho synmi,“ povedala nám úprimne budúca dvojnásobná mama, ktorá prvorodeného Leonarda porodila pred šiestimi rokmi presne na Valentína.

Bude vás zaujímať: Moderátorka Zlatica Puškárová: Dvojnásobnou maminou ešte pred štyridsiatkou

Odchod na materskú dovolenku 

V týchto dňoch si Zlatica už užíva posledné týždne pred samotným pôrodom. Pred niekoľkými dňami poslednýkrát moderovala Televízne noviny a potichu sa stiahla z obrazovky. Odchod na materskú dovolenku potvrdil aj šéf spravodajstva Henrich Krejča pre denník Plus jeden deň.

Pohlavie je zatiaľ neznáme 

Hoci rodina a známi poznajú pohlavie bábätka, Zlatica to pred verejnosťou zatiaľ tají. 

Foto: Instagram/Zlatica Puskarova

- - Inzercia - -