Dnes je sobota, 23.jún 2018, meniny má: Sidónia
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Bratislavské módne dni sa odprezentovali na viedenskom Fashion weeku!

september 14, 2017 - 06:02
V týchto dňoch sa u našich rakúskych susedov koná viedenský Fashion week, na ktorom sa odprezentovali aj Bratislavské módne dni prostredníctvom módnej dizajnérky Idy Sándor. A my sme boli pri tom!

Vďaka úzkej spolupráci Bratislavských módnych dní s viedenským Fashion weekom, ich zakladateľkou Máriou Oberfrank a tiež riaditeľkou slovenského inštitútu vo Viedni Alenou Heribanovou, sa aj na tohtoročnom Fashion weeku zúčastnila jedna z návrhárok, ktorú máme možnosť pravidelne vidieť na Bratislavských módnych dňoch. Tie u nás už roky prinášajú to najlepšie zo slovenskej, ale aj zahraničnej módy. Po minuloročnom úspechu Zuzany Hakovej  sa rozhodli tentokrát vo Viedni uviesť meno Idy Sándor, ktorá je v súčasnosti už etablovanou módnou dizajnérkou.

ida_2.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Alena Heribanová neskrývala nadšenie

,,Veľmi sa teším zo spolupráce s Bratislavskými módnymi dňami a tiež sa teším z Idy Sándor, lebo som bola na otvorení, kde bol veľmi slávny newyorský návrhár Malan Breton ale musím povedať, že také ovácie, aké mala Ida, som nepočula, takže prehliadka sa páčila. Je to úžasne štýlovo čisté a myslím si, že je to móda, po ktorej túži každá žena. Veľmi sa teším, je to veľký úspech," prezradila nám.

ida1.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Z úspechu sa tešila aj samotná Ida Sándor, ktorá si pre tento večer prichystala viac ako tridsať modelov. ,,Chcela by som sa hlavne poďakovať pani Márii Rehákovej a pani Alene Heribanovej, pretože je ich zásluhou, že som sa tohto podujatia mohla zúčastniť. Na viedenský fashion week som sa veľmi pripravovala, čoho výsledkom je  32 modelov a znova v minimalistickom štýle. Chcela som, aby každý z modelov bol v jednom tóne, čo bolo dosť náročné. Po prehliadke som nesmierne šťastná a už teraz sa teším aj na Bratislavské módne dni v Prahe," hovorí Ida, v kolekcii ktorej prevládala hnedo-zelená, neónová, modrá či slivková farba a tiež rôzne vzory.

idas.jpg

Foto: 
Dominik Khom Photography/@dominik_khom/FB: Dominik Khom Photography

Ešte pár foto z backstage...

bd2.jpg

Foto: 
Ida Sándor

bs3.jpg

Foto: 
Ida Sándor

iii.jpg

Foto: 
Ida Sándor

- - Inzercia - -