Dnes je piatok, 16.november 2018, meniny má: Agnesa
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Bratislavčania môžu hlasovať za športovca Bratislavy a Bratislavského kraja 2017

december 03, 2017 - 08:20
Bratislavčania sa aj tento rok môžu zapojiť do obľúbenej ankety o najúspešnejšieho športovca a športový kolektív Bratislavy a Bratislavského kraja 2017. Hlasovanie je spustené na webovej stránke hlavného mesta a potrvá do 12. decembra 2017. Oficiálne vyhlásenie výsledkov sa uskutoční 21. decembra v Zrkadlovej sieni Primaciálneho paláca.
Hlas športovcovi alebo športovému kolektívu môže dať verejnosť v ankete pomocou hlasovacieho formulára. Hlasovanie je aktuálne už spustené a ukončené bude 12. decembra 2017. Každý hlas je možné dať iba jednému športovcovi/kolektívu v každej kategórii. V hlasovacom formulári je v každej kategórii aj voľná kolónka, v ktorej môžete dať svoj hlas  inému kandidátovi, než ktorý je uvedený v zozname. Prílohou ankety je aj prehľad najlepších výkonov a výsledkov jednotlivých športovcov Bratislavy a Bratislavského kraja v roku 2017. 
Oficiálne vyhlásenie výsledkov sa uskutoční 21.12.2017 v Zrkadlovej sieni Primaciálneho paláca o 16:30 h za účasti ocenených športovcov, ich trénerov, rodinných príslušníkov, hostí a športovej verejnosti. Vyhlásení budú aj najlepší a najčastejšie ocenení športovci za posledných 25 rokov konania tohto podujatia v kategórii seniori, kolektív a telesne postihnutí športovci.
Podujatie organizuje hlavné mesto SR Bratislava v spolupráci s Bratislavským samosprávnym krajom a Bratislavským združením telesnej kultúry. Organizátori ocenia päť najúspešnejších športovcov seniorov, troch juniorov, najúspešnejší športový kolektív, troch talentovaných športovcov a trojicu najúspešnejších telesne postihnutých športovcov. 
Foto: pixabay.com

- - Inzercia - -