Dnes je piatok, 19.október 2018, meniny má: Kristián
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Patrik "Rytmus" Vrbovský: Spojenie hudby ulice s vážnou muzikou bude skvelý ťah

december 12, 2017 - 09:20
Patrik „Rytmus“ Vrbovský sa už v skúšobni pripravuje sa na svoj najväčší životný projekt. Sám raper priznáva, že nečakal, že si spoločné skúšky bude až tak užívať.

Najúspešnejší česko-slovenský raper Patrik „Rytmus“ Vrbovský už skúša so symfonickým orchestrom na svoj životný počin a na koncert, na ktorý musel dozrieť, sa už veľmi teší. Jeho najväčšie hity v špeciálnych úpravách a v sprievode symfonického orchestra znejú naozaj veľkolepo. „Prirodzene, mám pred tým aj obrovský rešpekt. Je to náročné, ale spoločné skúšanie s orchestrom je pre mňa ešte väčším zážitkom ako som čakal. Užívam si to a verím, že diváci si budú koncert užívať minimálne tak ako ja tieto skúšky,“ prezradil Patrik.

Rytmusove skladby špeciálne pre tento projekt viac ako pol roka aranžoval klavirista, skladateľ a aranžér Ľuboš Šrámek. Symfonický orchester diriguje Tono Popovič, celé veľkolepé audiovizuálne dielo režíruje Pavol Hudák. Refrény spieva Anita Soul. „Myslím, že nám to spolu ladí veľmi dobre. Všetci to v týchto dňoch dolaďujeme, chceme, aby koncert bol skutočne dokonalý,“ dodáva Rytmus.  

My sme od začiatku vedeli, že spojenie hudby ulice s vážnou muzikou bude skvelý ťah. I keď sa na prvý pohľad môže zdať, že spájame nespojiteľné, ukázalo sa, že to tak nie je. Znie to celé naozaj fantasticky,“ uzavrel Marko Šebesta, riaditeľ organizátorskej agentúry Evency. 

Jedinečný koncert bude 26. decembra v Icheba Expo Aréne. Pre veľký záujem pridali organizátori ešte jeden koncert. Lístky na večerné predstavenie sú dávno beznádejne vypredané, k dispozícii sú už len posledné vstupenky na skorší koncert so začiatkom o 16.30.

- - Inzercia - -