Dnes je štvrtok, 22.august 2019, meniny má: Tichomír
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

Využite poslednú možnosť prihlásiť sa do projektu Nové tváre módnej scény!

jún 11, 2018 - 15:44
S jarnou častou Bratislavských módnych dní je spojené aj vyhlásenie témy projektu Nové tváre módnej scény, ktorá dáva príležitosť mladým módnym tvorcom uchytiť sa vo svete módy. Aj tento rok sme sa počas tlačovej konferencie k jarnej časti Bratislavských módnych dní dozvedeli súťažnú tému, ktorou vzdáme hold tradíciám - FOLKLÓR V MÓDE. Využite poslednú možnosť prihlásiť sa! Prihlasovanie do projektu je predĺžené do 15. júna 2018!

Agentúra Promotion a Bratislavské módne dni by Mercedes Benz vyhlasujú celoslovenský projekt – Hľadáme nové tváre módnej scény 2018!

Máš talent a móda je Tvojou vášňou? Potom neváhaj a prihlás sa do projektu Nové tváre módnej scény Bratislavských módnych dní by Mercedes-Benz, ktorý ti otvorí dvere do sveta módy!

Téma tohtoročného ročníka - FOLKLÓR V MÓDE je skutočne výnimočná, dáva priestor realizovať sa a umožňuje naplno prejaviť tvoj talent!

O projekte

Projekt Nové tváre módnej scény dáva šancu mladým talentovaným tvorcom zviditeľniť sa v módnom svete. Okrem prestížneho titulu si víťaz odnáša množstvo atraktívnych cien, medzi nimi Class program na prestížnej francúzskej módnej škole MOD'SPE Paris Central Europe s pobočkou v Bratislave.

Víťazstvom v súťaži sa nič nekončí - práve naopak, je to nový štart do  tvojej budúcej kariéry! S výhercami aj po skončení súťaže naďalej spolupracujeme, dostávajú mediálny priestor v tituloch STAR production (Slovenka, ŽenskýWeb.sk), či možnosť predvádzať svoje kolekcie na prestížnom podujatí Bratislavské módne dni by Mercedes Benz!

Prihlasovanie spustené: Ako postupovať?

Zašlite vašu prihlášku, ktorá zahŕňa stručný životopis - meno, priezvisko, adresa, e-mail, telefón, prípadné skúsenosti s módou, spolu s ňou vaše vypracované návrhy/skice/fotografie modelov na tohtoročnú tému Folklór v móde v počte 6-8ks modelov/návrhov do 15. júna 2018.

Vaše návrhy/skice/fotografie nám môžete doručiť trojakým spôsobom:

  • poštou na adresu: Nové tváre módnej scény, Ingrid Victory, Dr. Vl. Clementisa 10, 82102 Bratislava
  • emailom na: ntms@bmd.sk
  • prípadne osobne na adresu: Moyzesova 4, 811 05 Bratislava

Kontaktná osoba a projektový manažér: Ingrid Victory, Kontakt: 0918 616 201, E-mail: victory@starproduction.sk

PODMIENKY ZAPOJENIA SA DO PROJEKTU:

Do projektu sa môže zapojiť každý, bez ohľadu na vek, povolanie, či vzdelanie.

TÉMA pre rok 2018: Folklór v móde

Vaša kolekcia: 6 – 8 modelov

Zasielanie prihlášok: do 15. júna 2018

Výber finalistov: do 20. júna 2018

Odborná porota spomedzi všetkých prihlásených vyberie finalistov projektu, ktorých mená sa dozviete 20. júna 2018. V priebehu júna vybraní uchádzači taktiež absolvujú prvú konzultáciu s porotou, na ktorej odprezentujú svoje návrhy/skice, vzory látok, materiály, fotografie, prípadne jeden zhotovený model. Ďalšie konzultácie, počas ktorých vám bude porota plne k dispozícii, sa uskutočnia v letných mesiacoch. 

Prezentácia ucelených kolekcií finalistov na danú tému, sa uskutoční počas jesennej časti Bratislavských módnych dní by Mercedes Benz, 22. – 27. septembra 2018, v Bratislave. 

Čo na projekt hovoria víťazi minulých ročníkov?

Zuzana Haková (víťazka z roku 2013)

,,Bratislavské módne dni a projekt Nové tváre módnej scény znamenajú pre mňa veľmi veľa. Ja som názorným príkladom toho, ako sa človeku dokáže zmeniť život zo dňa na deň. Pred touto súťažou v roku 2013 som sa venovala úplne inému biznisu a o móde som snívala asi tak 15 rokov. Som veľmi vďačná tomuto projektu, pretože mi umožnil splniť si sen. Po výhre pravidelne navštevujem Bratislavské módne dni a som za to veľmi vďačná pani Rehákovej aj celému jej tímu. Určite preto odporúčam všetkým prihlásiť sa na túto úžasnú súťaž, ktorá je jediná na Slovensku." 

Zarina Šimkovič (víťazka z roku 2017)

,,Projekt bol pre mňa obrovský odrazový mostík do mojej kariéry módnej dizajnérky. Dovtedy to bolo moje hobby, tvorila som módu pre seba. Výhra v projekte mi dala veľa nových príležitostí, kontaktov a nesmierne si cením aj hodiny v prestížnej škole MOD'SPE , kde som absolovala svoje prvé hodiny, čo je skutočným prínosom. Tento projekt je jediným svojho druhu na Slovensku a dáva šancu mnohým mladým dizajnérom, aby sa prejavili. Veľmi dôležité je aj to, že to nekončí iba finálovým večerom, ale návrhári dostávajú šancu aj naďalej sa zviditeľňovať, majú možnosť zúčastňovať sa prehliadok a získavajú ďalšiu mediálnu podporu."

Victor Varg (finalistra projektu z roku 2017)

,,Nové tváre módnej scény ma posunuli v mojej práci. S Bratislavskými módnymi dňami spolupracujem len zopár mesiacov a už budem po tretíkrát predstavovať svojú prácu na tomto podujatí. Taktiež mi projekt veľmi pomohol v mojej prihláške na prestížnu návrhársku školu, kde sa hlásim. Je to pre nich veľké plus, ktoré mi dáva pri príjmacom procese plusové body."

Všetky informácie o projekte sa dozviete TU.

 

 

 

- - Inzercia - -