Dnes je štvrtok, 28.máj 2020, meniny má: Viliam
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Heidi Klum sa mladšieho milenca nevie nabažiť. Plánuje veľký krok

september 07, 2018 - 09:39
To, že modelka Heidi Klum (45) rozšírila rady žien, ktoré majú po boku podstatne mladšieho partnera, je pomerne známa vec. A vyzerá to tak, že Tom Kaulitz (29), člen skupiny Tokio Hotel, to so svojou láskou myslí smrteľne vážne.

Milostný vzťah totiž dvojica posunula opäť o krok vyššie, pretože odvolávajúc sa na zahraničné zdroje dokonca plánuje spoločné bývanie. Zaľúbenci boli po prvý raz videní v objatí v marci tohto roka. Predpoklady o tom, že ide len o bezvýznamný flirt definitívne rozptýlili v máji, keď sa bok po boku objavili na festivale v Cannes a na červenom koberci poskytli médiám prvú oficiálnu spoločnú fotografiu.

tom2.jpg

Tom Kaulitz spolu s bratom
Foto: 
Facebook

K pomeru svojej dcéry s o šestnásť rokov mladším milencom sa vyjadril aj otec Heidi, Günter Klum. Čo hovorí na potenciálneho zaťa síce neprezradil, ale médiám definitívne potvrdil ich spoločné zdieľanie domácnosti a obrovskú lásku. Tej už nič nestojí v ceste, keďže Tom Kaulitz je po manželstve s Riou Summerfeld konečne rozvedený a pripravený žiť po boku jednej z najúspešnejších topmodeliek sveta.

Cooles Party-Trio: Heidi Klum feierte mit Tom & Bill B-Day!

Autor: 
YouTube

Pamätáte si ešte na skupinu Tokyo Hotel? :-)

Tokio Hotel - Durch Den Monsun

Autor: 
YouTube

Heidi Klum je naozaj krásna žena

Top 20 Best Pictures of Young Heidi Klum

Autor: 
YouTube

- - Inzercia - -