Dnes je piatok, 24.máj 2019, meniny má: Ela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Ničivé kalifornské požiare: O svoj dom sa bojí Cher, Kim Kardashian, Will Smith i ďalšie hviezdy

november 14, 2018 - 12:00
Zničujúce lesné požiare, ktoré postihli Kaliforniu, si už vyžiadali nielen obrovské materiálne škody, ale čo je horšie, i obete na životoch. Utekajú pred nimi bežní smrteľníci aj známe osobnosti.

Tie s fanúšikmi komunikujú prostredníctvom sociálnych sietí a modlia sa za tých, ktorí toľko šťastia ako oni nemali.

Aj tieto osobnosti priamo zasiahol ničivý živel

Miley Cyrus, speváčka hitov Wrecking Ball či Malibu oznámila, že jej rodina, zvieratká i ona sú síce v poriadku, no prišla o dom, vrátane cenných spomienok. Napriek tomu pomáha ľuďom v rovnakej situácii. Vyhlásila zbierku spolu s návodom, ako a kam môžu ľudia finančne prispieť a pomôcť obyvateľom Kalifornie.

Herec Gerard Butler je na tom taktiež viac než zle. Na sociálnu sieť pridal fotografiu, ako stojí pred zdevastovaným domom a autom po požiari. Pridal k nej text: "Vrátil som sa do môjho domu v Malibu po evakuácii. Pre Kaliforniu sú to ťažké časy."

Khloe Kardashian uverejnila na Twitteri príspevok, kde píše, že plamene sú už blízko jej domu a požaduje nové informácie o evakuácii. Jej sestra Kim Kardashian je zúfalá, že plamene zasiahli milovaný dom v Hudden Hills.

Strachom nedýcha ani speváčka Cher, ktorá sa bojí o svoje sídlo v Malibu, žije v ňom od roku 1972. Obavy má i Will Smith, už evakuovaná speváčka Lady Gaga či spevák Liam Payne, bývalý člen skupiny One Direction. Pozrite si nasledujúce video, ktoré ukazuje ničivú silu prírodného živlu.

California forest fires destroy celebrity homes in Malibu

Autor: 
YouTube

California fire: Will Smith, Lady Gaga, Cher and other celebs forced to evacuate - Nov 11, 2018

Autor: 
YouTube

- - Inzercia - -