Dnes je piatok, 05.jún 2020, meniny má: Laura
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Dom Middletonovcov na predaj. Pozrite, kde vyrastali slávne sestry

december 21, 2018 - 08:00
Máte na účte zopár zbytočných miliónov? Potom vám nič nebráni v ceste stať sa majiteľkou vskutku kráľovskej nehnuteľnosti.

Na predaj je totiž dom v centre Londýna, v ktoromj niekoľko rokov bývali Carole a Michael Middleton spolu s deťmi. Nehnuteľnosť je pre rodinku v posledných rokoch už iba záťažou, keďže Kate býva s manželom Williamom v Kensingtonskom paláci. Pippa si zobrala za muža multiminionára Jamesa Matthewsa a spolu žijú v rezidencii ohodnotenej na 17 miliónov libier v západnom Londýne.

Ich súrodenec James Middleton pracuje pre svokra svojej sestry Pippy. Voľný čas delí medzi bývanie v Škótsku, kde spoločnosť sídli, a po návrate do Británie trávi čas v rodičovskom dome Bucklebury Manor v štvrti West Berkshire .

Predávaná nehnuteľnosť sa nachádza vo vychýrenej lokalite The Kings´s Road, v blízkosti rieky Temža. Je zariadená luxusne, avšak v tradičnom anglickom štýle. V roku 2002 rodičia kúpili dom za £780,000, v súčasnosti ho predávajú takmer za dva milióny libier. Napriek vysokej predajnej cene niet pochýb, že po lukratívnom bývaní sa len tak zapráši. Samotné fotografie sú jasným dôkazom. Nájdete ich tu.

- - Inzercia - -