Dnes je streda, 26.jún 2019, meniny má: Adriána
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Výrazné žiarivé farby ovládli jar. Naučte sa nosiť tento trend aj vy!

marec 22, 2019 - 08:00
Svetlé, výrazné a hlavne pozitívne. Farebné kombinácie dominujú tohtoročnej jari a my sa na ne nevieme vynadívať.

Hoci už dávno neplatí, že tieto outfity pôsobia prvoplánovo až gýčovo, nie každý ich vie nosiť. Vyskúšajte naše tipy a naučte sa zakomponovať žiarivé farby do vášho šatníka!

Žiarivé a sexi

Outfity zložené z pestrofarebných kúskov si už našli cestu nielen do šatníkov streetstylových osobností. Absolútne kľúčovým kúskom tejto jari  sa stal výrazný, farebný kabát. Nájsť pritom ten správny model nie je vôbec jednoduché. No stačí, ak sa zameriate na dve podmienky: neprehliadnuteľnosť a univerzálnosť. Tento kúsok budete využívať najmä na začiatku jari častejšie, preto by mal aj vhodne dopĺňať základy vášho štýlu. Či už siahnete po modeloch jednej výraznej neónovej farby alebo po jarníku v crazy štýle vyskladaného z viacfarebných častí, ostáva len na vás.

Prepojte farby

Nebojte sa do jarného outfitu vložiť viac farebných akcentov. Obavy z prvoplánovosti nie sú na mieste, pokiaľ sa budete riadiť svojím vkusom. Farebný top v odtieňoch fialovej, oranžová sukňa či zelené nohavice? Žiadny problém!

Váš jedinečný štýl výrazne doplní originálne zvolený doplnok. Stačí, ak do jednoduchého outfitu zakomponujete farebnú kabelku, topánky, prípadne oboje.

Galéria: Pinterest.com, Twinset, La Femme, cellbes.sk, Kara, Pietro Filipi

- - Inzercia - -