Dnes je pondelok, 30.marec 2020, meniny má: Vieroslava
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Čas zažiariť! Sú tu metalické odtiene

december 20, 2019 - 08:00
Lesklé materiály, predovšetkým metalický odlesk a lesklé doplnky, sú túto sezónu šatníkové must-have! Vracajú sa v rôznych prevedeniach, ktoré možno na prvý pohľad pôsobia náročnejšie na kombinácie. Nezúfajte! Poradíme vám, ako túto výzvu zvládnete.

Metalický trend

Metalická móda pristane mladým sebavedomým ženám, ktoré vedia, čo sa nosí a neboja sa siahnuť ani po extravagantnejších kúskoch. Pokiaľ ste odvážnejšia, odviažte sa a zaobstarajte si rovno metalické šaty či dokonca zimnú bundu v danom odtieni.

V kurze sú nielen zlaté a strieborné odlesky, ale taktiež výraznejšie odtiene smaragdovej či medenej. Pripomíname, že metalické odtiene sa už dávno nenosia iba na párty! Ak chcete vniesť „wow efekt“ aj do každodenných outfitov, metalická bude pre vás tou správnou voľbou.

Metalický základ šatníka

Ak nie ste úplne stotožnená s lesklými materiálmi, noste ich na menších základných kúskoch. Vyskúšajte povedzme metalický top alebo naďalej obľúbené sukne s metalickým odleskom. Akonáhle sa budete držať  základných farieb typu čierna, strieborná a zlatá, budete zaručene vyzerať sofistikovane. My vám ale odporúčame vyskúšať aj odvážnejšiu farbu burgundy, prípadne jemné odtiene ružového zlata. Pôsobia nežnejšie a výborne sa dopĺňajú s jemnými i výraznejšími farbami. Metalické odtiene vyzerajú skvele aj s hrubšími materiálmi, hlavne s úpletom. Ten vám dodá jemný dievčenský vzhľad.

Metalický doplnok

Preferujete v oblečení jednoduchosť? Potom využite metalické odtiene v doplnkoch. Vyhnite sa prílišnému prekombinovaniu, zvoľte si jeden výraznejší prvok a na ňom postavte zvyšok outfitu. Metalické náhrdelníky, náušnice a kabelky sú ideálnou voľbou, pričom nebojte sa zvoliť kabelky aj väčších tvarov. Takto jednoducho zakomponujete metalické odlesky aj do vašej pracovnej uniformy.

 

Galéria: Twinset, cellbes.sk, VERO MODA, Airfield – mClasse, Giuliett

- - Inzercia - -