Dnes je pondelok, 25.máj 2020, meniny má: Urban
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Žije vysnívaný život? Kevin Bacon nemá dôvod si sťažovať

marec 25, 2020 - 10:30
Americký herec a hudobník Kevin Bacon si nevie predstaviť život bez slávy. "Mám pocit, že v Amerike chceme slávu a celebrity viac, ako čokoľvek iné. Som slávny už dosť dlho a už si bez nej neviem svoj život ani predstaviť.

Priznávam, že je to zvláštny spôsob života. Musíte sa naučiť, ako to prežiť, pretože sláva má veľa nástrah. Videl som veľa ľudí, ktorí sa stratili v sláve, drogách, alkohole, škandáloch. Ľudia hovoria, že herci sa narodili s talentom, alebo že ich kamera miluje. Nikto sa nenarodil s talentom. Musíte pracovať na všetkom, čo chcete dosiahnuť," vyjadril sa v rozhovore pre noviny The Times.

Šesťdesiatjedenročný rodák z Philadelphie takisto povedal, že úspech sa nedá merať tržbami. "Nakrútil som takmer sto filmov a len malé percento z nich malo úspech - komerčný alebo u kritiky. Napriek tomu môžem ďalej pracovať. Ak by moja kariéra závisela od tržieb, žiadnu by som nemal," vyhlásil.

Herec i muzikant

Kevin Norwood Bacon sa do povedomia verejnosti dostal vďaka stvárneniu tanečníka Rena McCormacka v snímke Nechajte nás lietať z roku 1984. Následne sa predstavil vo filmoch ako Lietadlom, vlakom, autom..., Vyrieši to dieťa?, Criminal Law, Hráči so smrťou, Bláznivá hlúpa láska či X-Men: Prvá trieda. S bratom Michaelom Baconom má kapelu The Bacon Brothers.

- - Inzercia - -