Dnes je pondelok, 25.máj 2020, meniny má: Urban
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Kelly Osbourne vyzvala ľudí, aby zostali doma kvôli jej otcovi

marec 28, 2020 - 14:00
Anglická speváčka a televízna osobnosť Kelly Osbourne sa v súvislosti so šírením koronavírusu bojí o svojich rodičov a vyzvala ľudí, by zostali doma a nikam nechodili.

Na službe Instagram vytvorila hashtag #StayHomeForOzzy (v preklade zostaňte doma kvôli Ozzymu).

"Pravda je taká, že aj ja sa bojím. Obaja moji rodičia sú v rizikovej skupine, najmä môj otec. Keby som pred troma týždňami, keď som ich poslala do Panamy, vedela, že to bude naposledy, čo ich budem môcť objať a pobozkať na nejaký čas, bola by som s nimi o niečo dlhšie. Musíme to vydržať. Som doma kvôli mojej mame a otcovi. Ak nemáte nikoho, pre koho by ste mali zostať doma, prosím vás, #zostaňte doma kvôli Ozzymu," napísala 35-ročná dcéra Ozzyho a Sharon Osbournovcov.

Talent po otcovi

Kelly Osbourne účinkovala spolu s rodinou v reality show Osbournovci (2002 - 2005), ktorá v roku 2002 získala cenu Primetime Emmy. Súťažila v tanečnej show Dancing with the Stars, kde sa umiestnila na tretej priečke. Na konte má dva štúdiové albumy - Shut Up (2002) a Sleeping In The Nothing (2005).

Vyskúšala si aj moderovanie či úlohu porotkyne v súťažiach ako America's Next Top Model alebo RuPaul's Drag U. V období 2010 až 2015 účinkovala v relácii Fashion Police.

Kelly Osbourne - Shut Up

- - Inzercia - -