Dnes je piatok, 05.jún 2020, meniny má: Laura
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

Vytvorte si kráľovstvo s úverom od Prvej stavebnej sporiteľne

október 20, 2014 - 11:01
Zrejme každý z nás v sebe nosí túžbu po svojom bývaní presne podľa vlastných predstáv. My Vám vieme poradiť ako na to!
Kto by si nechcel vytvoriť svoje kráľovstvo s dvoranou určenou na prijímanie hostí, romantickou spálňou na oddych, jednou či viacerými izbami venovanými potomkom, modernou kuchyňou spojenou s jedálňou a očistnou zónou v podobe domácich kúpeľov? Či sa toto všetko bude nachádzať v tradičnom rodinnom dome alebo v „smart“ zariadenom kompaktnom byte, to už necháme na vaše potreby, vkus a finančné možnosti. 
 
Keďže zabezpečenie nového alebo obnova súčasného bývania nie je lacná záležitosť, je viac ako pravdepodobné, že budete potrebovať partnera, ktorý vám podá pomocnú ruku. Presne takým je Prvá stavebná sporiteľňa, ktorá na jeseň tohto roka znížila úrokové sadzby svojich úverov na bývanie o 1 až 1,2 % s tým, že čím viac prostriedkov si požičiate, tým nižší úrok na svoj úver získate. Presvedčte sa sami. 
 
 
Zmeníme vaše bývanie na domov
Začnime výhodnými úvermi na vybavenie domácnosti. Pre klientov PSS, a. s., sú k dispozícii s nízkym úrokom, ktorý sa nezmení počas celej doby splácania. Garantujeme vám, že tento úrok patrí k najvýhodnejším na slovenskom bankovom trhu. Výška úverov na vybavenie domácnosti sa v PSS, a. s., pohybuje od 1500 do 7 tisíc €, pri manželskom páre až do 14 tisíc €. Pritom u nás nebudete potrebovať ručiteľa, bločky ani faktúry svedčiace o účele použitia požičaných peňazí. Skrátka, prinášame rýchle, efektívne a pre vás výhodné riešenie. 
 
Bez zbytočného papierovania
Vy si ale chcete, logicky, nechať vybavenie svojej domácnosti až na koniec.Najprv máte v pláne zabezpečiť si svoje nové  alebo vynoviť si svoje súčasné bývanie.V tom prípade siahnite po úvere na bývanie so zníženým úrokom až o celé jedno percento. Ak patríte k našim sporiacim klientom, do výšky 40 tisíc € ho nemusítezakladať nehnuteľnosťou. Je to úver s podobnými parametrami, ako majú spotrebiteľské úvery, ktoré sa na Slovensku často využívajú na financovanie obnovy bývania. S tým rozdielom, že úver na bývanie z PSS, a. s., má dva až trikrát nižšiu úrokovú sadzbu! 
 
Toto je spôsob ako ušetriť množstvo peňazí. V závislosti od výšky a typu úveru to môžu byť stovky až tisíce eur. Ďalšie prostriedky a tiež drahocenný čas usporíte vďaka tomu, že nemusíte vybavovať znalecký posudok, vklad do katastra či dodatočne poisťovať svoj byt alebo rodinný dom. A vystačíte si len s jedným ručiteľom. Manželia dokonca nepotrebujú ručiteľa vôbec.
 
Nízky úrok – výhoda pre vás
Je možné, že na kúpu bytu alebo výstavbu rodinného domu budete potrebovať viac peňazí ako spomenutých 40 tisíc €. V tom prípade vám odporúčame vybrať si z ponuky úverov na bývanie zabezpečených nehnuteľnosťou. Ich úrokovú sadzbu sme znížili až o 1,2 %. V súčasnosti sa u tých najvýhodnejších začína už od 3,69 % ročne, čo je najnižší neakciový úrok medziúveru v histórii Prvej stavebnej sporiteľne.
 
Takéto úvery poskytujeme jednotlivcom do výšky 170 tisíc €, a manželom resp. partnerom do 340 tisíc €. A keď po istom čase splácania splníte podmienky na získanie stavebného úveru, zistíte, že jeho úroková sadzba je ešte nižšia. Najväčšia stavebné sporiteľňa na Slovensku poskytuje stavebné úvery s garantovaným úrokom už od 2,9 % ročne, pričom jeho splátky sú nemenné od prvej až do úplného splatenia. 
Požiadajte obchodného zástupcu PSS, a. s., aby spočítal a porovnal výhodnosť našich úverov  s konkurenčnými ponukami. Alebo nám zavolajte na 02/58 55 58 55 prípadne kliknite na www.pss.sk.
 
 
Šetríme vaše peniaze
Uzatvorenie novej zmluvy o stavebnom sporení v úverovej tarife v súčasnosti stojí len 20 €. 
Ak žijete v bytovom dome, ktorý v tomto alebo minulom roku čerpal úver na obnovu z PSS, a. s., požiadajte nás o úver napríklad na rekonštrukciu svojho bytu a my vám ho poskytneme bez poplatku za spracovanie.  
 
 
Tip pre vás
Medziúvery s historicky najnižším úrokom môžete použiť na kúpu, výstavbu alebo obnovu svojho bývania a tiež na splatenie úveru na bývanie či už v Prvej stavebnej sporiteľni alebo aj v inej banke. 
 
Zdroj: red
Foto: archív zenskyweb.sk

- - Inzercia - -