Dnes je štvrtok, 28.máj 2020, meniny má: Viliam
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Originálne kúsky do šatníka

september 17, 2010 - 14:27
Počas celého leta sme vám v módnom editoriále predstavili niektoré víťazky a nominantky celoslovenskej ankety Slovenka roka. V tomto čísle je posledná časť a ako modelky sa predstavujú ANDREA CHABROŇOVÁ, moderátorka relácie Extra Slovenskej televízie, a šéfredaktorka Slovenky MÁRIA MIKOVÁ, ktoré na príprave ankety aj na samotnej produkcii letnej fotostory participovali.
Andrea Chabroňová si aj v každodennom živote potrpí na originálne kúsky, má slabosť na topánky a kabelky a ak už musí nakupovať, tak potom radšej vo veľkom. Aj fotenie si užila vo veľkom štýle. V butiku Luisa Spagnoli siahla po športovom oblečení, ale aj po spoločenských šatách, pretože sa často zúčastňuje na spoločenských podujatiach a takéto šaty by vo svojom šatníku uvítala.

Maja Miková preferuje síce čierno-bielu kombináciu a strohé oblečenie, v tomto prípade sa dala nahovoriť na odvážnejšie kúsky a keďže modely módnej návrhárky Veroniky Hložníkovej jej perfektne „sedeli“, teší sa na Veronikinu novú kolekciu,  ktorú návrhárka chystá na októbrové Bratislavské módne dní.

Inšpirujte sa letným módnym špeciálom nafoteným diplomatkou Janou Illéšovou a modelmi z dielne Luisa Spagnoli, doplnenými originálnymi diamantovými šperkami, navrhnutými výhradne pre D.I.C. Letnú kolekciu modelov, ktorú predvádzala nájdete v GALÉRIÍ pod článkom. Módny špeciál o tvorení módnej rubriky si nenechajte újsť aj v audio-vizuálnej podobe, každú nedeľu o 18.00 hod. v relácií EXTRA na STV 1.

V archíve relácie EXTRA na STV si môžete pozrieť nominantky ankety Slovenka roka 2010:
11:7. moderátorka Jarka Lajčáková Hargašová
18.7. moderátorka Katarína Brychtová
15.8. herečka Katarína Kronerová
12.9. herečka Mária Kráľovičová

Rubriku pripravila: Ingrid Borčová a Zuzana Pauková
Foto: Tony Štefunko
Vizáž a vlasy: Hair and Beauty studio, Zuzana Pauková
Modely: Veronika Hložníková, Mikulášska ul., Bratislava
Luisa Spagnoli, Michalská ul., Bratislava

Obuv a kabelky: Avant-Guarde, Michalská ul., Bratislava
Šperky: Showroom Diamonds International Corporation, Ventúrska 3, Bratislava

- - Inzercia - -