Dnes je nedeľa, 20.január 2019, meniny má: Dalibor
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Využite dopravu zariadenia pri sťahovaní

november 29, 2014 - 18:35
Sťahovanie do nového domova vyžaduje aj dopravu zariadenia. Sťahovacie firmy ju poskytujú v komplexných službách.
Sťahovacie služby ponúkajú dopravu zariadenia v rámci svojej ponuky služieb. Preprava je poskytovaná v meste, ale aj na vnútroštátnej alebo dokonca medzinárodnej úrovni.  Výhodou používania sťahovacích služieb je, že zákazník nie je ohraničený iba domácou krajinou.
 
"Naše základne sťahovacej služby LOBO Sťahovanie. máme vytvorené v dvoch najväčších mestách na Slovensku - Bratislava a Košice. Komplexné služby môžu využiť zákazníci po celom území Slovenska, kde zabezpečujeme nielen sťahovanie bytov, domov a kancelárií, ale poskytujeme aj prepravu zariadenia," približuje problematiku prepravy Ján Kondela, www.stahovanie.eu .
 
 
Sťahovacie služby sa dnes nezameriavajú len na obmedzené územie alebo Slovensko. Mnohí ľudia si vyžadujú prepravu do nového domova v dôsledku sťahovania sa za prácou, povinnosťami alebo za lacnejšími nehnuteľnosťami.
 
"Často sa stretávame s tým, že ľudia sa potrebujú presťahovať za prácou nielen na území Slovenska, ale aj do okolitých krajín či dokonca mimo Európsku úniu. Tieto požiadavky dokážeme splniť bez akýchkoľvek problémov," pokračuje konateľ sťahovacej služby LOBO Sťahovanie.
 
No aj napriek výhode sťahovania na  medzinárodnej úrovni, aj tieto služby majú svoje pravidlá a vyžadujú si prípravu, najmä, čo sa týka sťahovania sa mimo Európsku úniu.
 
"Kompletné balenie zariadenia, bezpečné naloženie a vyloženie v dohodnutom čase na dohodnutom mieste vieme vykonať aj do zahraničia. Preprava mimo Európsku úniu si vyžaduje istú administratívnu prípravu, no nie je to nič, čo by sa nedalo zvládnuť a sme vždy pripravení pomôcť a poradiť," uzatvára Ján Kondela www.stahovanie.eu .   
 

- - Inzercia - -