Dnes je utorok, 03.august 2021, meniny má: Jerguš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Ako originálne oznámiť, že čakáte bábätko? Povedzte to piesňou!

október 29, 2015 - 12:13
Páry, ktoré už majú s rodičovstvom skúsenosti, i tie, ktoré očakávajú svojho prvého potomka, chcú svojim rodinám a priateľom oznámiť túto radostnú novinu čo najoriginálnejším spôsobom. V záplave fotografií a videí na sociálnych sieťach to však nie je vždy jednoduché. Beckah Shae s manželom Jackom Shockleem sa svojím oznámením o treťom dieťati postarali o ďalší internetový hit.
Foto: 

Beckah Shae je prefesionálna speváčka a textárka a spolu s manželom producentom Jackom shockleem založila nahrávaciu spoločnosť Shae Shoc Records. Vydali spolu už 7 štúdiových albumov a získali niekoľko prestížnych ocenení. Niet divu, že talentovaní rodičia dvoch dcér Joy a Grace, sa rozhodli tretie tehotenstvo oznámiť prostredníctvom piesne.

Beckah, Jack a ich dcéry prespievali populárnu skladbu Lips are Movin od speváčky Meghan Trainor. Skúsená textárka pieseň prerobila a vznikol z nej hit Our Family's Growin (Naša rodina sa rozrastá). Štvorčlenná rodina si potom sadla do auta a chytľavú pieseň spoločne prespievala. Že to rodinke spolu pekne ladí nie je náhoda. Osemročná Grace a šesťročná Joy spolu s rodičmi nahrali aj CD s detskými piesňami, ktoré učia o zdravej výžive. Dievčatá sú aj napriek svojmu nízkemu veku profesionálky. Choreografiu k piesni vymysleli hudobne založené sestry, no na jej realizáciu potrebovali až 18 jázd autom.

Jack a Becka zverejnili svoje originálne oznámenie 1. októbra a odvtedy ho videlo už viac ako milión ľudí. Pridajte sa k nim a pozrite si, že z radostnej správy sa dá urobiť ešte radostnejšia kvalitným podaním.

Zuzana Čapčíková
Foto: YOUTUBE, SITA/AP
Zdroj: A plus, Beckah Shae
Video: YOUTUBE

- - Inzercia - -