Správa s upozornením

Možnosť odosielať tento formulár bola ukončená.
Dnes je utorok, 26.január 2021, meniny má: Tamara
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

SÚŤAŽ/ukončená/: Osviežte si byt voňavými darčekmi!

júl 26, 2016 - 12:19
Vône nás spravádzajú na každom kroku a dokážu nám spríjemniť deň. ŽenskýWeb.sk pre vás pripravil najvoňavejšiu súťaž tohto leta. Stačí len správne odpovedať na súťažnú otázku a vďaka nám bude váš byt či auto voňavšie.
Foto: 
www.bytove-parfemy.sk

Čuch je jedným z najmocnejších ľudských zmyslov, pretože sa nachádza najbližšie k emocionálnemu centru mozgu. To, čo cítime, významne ovplyvňuje našu náladu, emócie a celkové naladenie. V kombinácii s ostatnými zmyslami, najmä zrakom a sluchom, vytvára úplne unikátny zážitok, ktorý dokáže ovplyvniť momentálne rozpoloženie a tiež naše nákupné správanie. Vôňa sa teda stáva dôležitým nástrojom predaja, čo potvrdzujú aj mnohé vedecké štúdie.

Na trhu existuje množstvo osviežovačov vzduchu, no mnohé z nich pôsobia nudne a fádne. Prevoňajte si svoju domácnosť či auto štýlovými vôňami, ktoré nájdete v ponuke spoločnosti ARIA PURA. Vybrať si môžete z desiatok produktov ako sú aróma difuzéry, katalytické lampy, aromalampy, aróma oleje, luxusné vône do auta či prostriedky na prevoňanie bielizne alebo šatníka. To všetko v štýlovom dizajne, takže okrem skvelej a príjemnej vône získate aj krásny dizajnový prvok.

Súťažná otázka:

Koľko bytových vôní ponúka spoločnosť Aria Pura? 
pomôcka: Ak chcete staviť na istotu pri správnej odpovedi, nájdete ju na stránke Bytové parfumy.

a) viac ako 100
b) viac ako 500
c) menej ako 10

Správna odpoveď bola: A - viac ako 100.

Výhercovia:
Dana Španková, Púchov
Lucia Bulková, Trenčianske Stankovce
Anna Kačmárová, Bardejov

Blahoželáme!

 

- - Inzercia - -