Dnes je sobota, 15.august 2020, meniny má: Marcela
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

Slovenky vyrážajú krásou dych

september 23, 2019 - 11:44
Krásou môžu pokojne konkurovať americkým hollywoodskym herečkám. Viaceré Slovenky, ktoré majú šarm, talent i charizmu, sa uplatňujú aj v zahraničí.

Gabriela Marcinková: Stelesnená dokonalosť

Má dokonalú súmernú tvár, nádherný úsmev a vyšportovanú postavu. Napriek krásnemu vzhľadu však pôsobí skromne, priateľsky a pokorne. Istý zahraničný časopis ju v minulosti dokonca zaradil medzi stovku najkrajších žien sveta. Hviezda seriálu Milenky mala to šťastie, že mohla hrať aj v zahraničných produkciách. Účinkovala vo filme Move On po boku Madsa Mikkelsena i v snímke 360 s takými hviezdami ako Jude Law a Anthony Hopkins. U nás si sympatie získala vďaka viacerým seriálom. Neodolateľná bola v seriáli Milenky. Súkromie Gabiky Marcinkovej je rovnako dokonalé ako jej filmová a televízna kariéra. Jej manželom je hudobník Martin Mihalčín, s ktorým vychováva dcéru Emu. Za jej vzhľadom však nie je len usporiadané súkromie. Gabika sa dlhé roky pravidelne venuje behu aj iným športom.

Antónia Lišková: Netradičná krása

Zaujímavé črty tváre, priamy pohľad a výzor hollywoodskej hviezdy dostala do vienka aj Antónia Lišková. Hoci u nás je známa len zo seriálu Milenky, v Taliansku je mega hviezdou. Jej cesta za slávou však jednoduchá nebola. Pôvodne začínala v Ríme ako čašníčka, no pomerne rýchlo sa dostala k modelingu, ktorý jej otvoril dvere aj do sveta filmu. Už takmer dvadsať rokov je v Taliansku obľúbenou a obsadzovanou herečkou. Hrala v mnohých filmoch a seriáloch. Objavila sa vo filme Mária z Nazaretu, v seriáli Tiene lásky i v dráme Cam Girl. S blond hrivou pôsobí na Talianov exoticky. Pred pár rokmi dokonca získala prestížnu filmovú cenu - Donatellovho Dávida. S plastickým chirurgom Lucom Ferraresem má dcéru Lilianu, no manželstvo vydržalo len dva roky. S dcérkou pravidelne navštevuje Slovensko a rodné Bojnice. Hoci jej kariéra v zahraničí je unikátna, Antónia nikdy nezabudla, odkiaľ pochádza.

Emma Drobná: Tvárna kráska

Pôsobí sviežo, trendovo a je neuveriteľne tvárna. Speváčka je doslova módnym chameleónom. Drzým výrazom tváre trochu pripomína americkú herečku Kristen Stewart, ktorá je podobne premenlivá. Emmu milujú módni tvorcovia, pretože sa nebojí experimentov a vizuálnej zmeny. Víťazka štvrtej série speváckej súťaže Česko Slovenská SuperStar si našla miesto na našej hudobnej scéne. Jej spevácky prejav je rovnako unikátny ako vzhľad. Podľa všetkého ju vo veľkej miere ovplyvnil pobyt v zahraničí. Študovala v Dánsku, no absolvovala aj pobyt v Londýne. Niekoľko rokov bol jej partnerom spevák Štěpán Urban, ktorého spoznala počas účinkovania v speváckej šou. V roku 2016 rezonovala v slovenských rádiách jej skladba Smile.

Táňa Pauhofová: Dokonale elegantná

Je elegantná, noblesná a štýlom obliekania pripomína Francúzku. Jej poznávacím znamením sú ryšavé vlasy, pehy a červený rúž na perách. Herečka je doslova našou módnou ikonou. Je členkou Slovenského národného divadla a patrí medzi najobľúbenejšie a najúspešnejšie herečky svojej generácie. Nesmierne úspešná je aj v Čechách, kde pravidelne nakrúca. Jej vzhľad ju predurčuje na postavy osudových žien a hrdiniek. Účinkovala v úspešných filmoch Lída Baarová i v populárnej komédii Všetko alebo nič. Zaujímavý je aj Tánin osobný život. Dlhé roky bola partnerkou hereckého kolegu Tomáša Maštalíra. Dnes je šťastná po boku mladšieho partnera, hudobníka Jonatána Pastirčáka. Pauhofová patrí medzi herečky, ktorým nie je ľahostajný život na Slovensku. Zaujíma ju spoločnosť a politická situácia. Niekoľkokrát vystúpila aj na námestí SNP počas protestov, ktoré organizovala iniciatíva Za slušné Slovensko.

Natália Germáni: Krásna ako modelka

Je prirodzene krásna, má podmanivý pohľad a vzhľad modelky. Je šťastie, že v jej prípade pred modelingom zvíťazilo štúdium na VŠMU. Natália patrí momentálne medzi naše najpríťažlivejšie herečky svojej generácie. Dvadsaťšesťročná kráska zažiarila v seriáloch Divoké kone a Vlci. Pravidelne hráva v divadle GUnaGU aj v SND. Svojou krásou a ženskosťou oslovila vynikajúceho hudobníka Martina Valihoru a hoci tvoria pár len pár mesiacov, pred časom vyšlo najavo, že Natália nosí pod srdcom ich spoločného potomka. Umelci podľa najnovších správ čakajú dievčatko. Ich šťastie zo vzájomnej lásky nemôže byť väčšie.

Mária Bartalos: Dievčenská charizma

Je mladá, dievčenská a neuveriteľne sympatická. Vďaka veselej povahe a príjemnému prejavu patrí k herečkám, ktoré sú na našej scéne neprehliadnuteľné. Zažiarila v seriáloch Aféry, Pod povrchom i Oteckovia. Zaujala aj výkonom vo filmovom spracovaní románu Jozefa Kariku Trhlina. S manželom Adriánom sa aktuálne teší z narodenia synčeka Noela. Matkou sa stala vo veku dvadsaťpäť rokov, čo je na tieto časy pomerne skoro. Nateraz odložila pracovné povinnosti a vo veľkej miere sa venuje predovšetkým rodine.

Miroslava Partlová: Oslnivá blondínka

Výrazné modré oči, pekné črty tváre, blond vlasy a široký úsmev. Ak k tomu pridáme herecký a muzikálny talent, tak Mirka rozhodne patrí medzi naše herecké a spevácke divy. Hviezda Novej scény je žiadaná na všetkých umeleckých frontoch. Vďaka svojmu hlasovému fondu patrí k vyhľadávaným interprétkam a má veľa vystúpení. Pred časom prekvapila rýchlym sobášom s o deväť rokov mladším Matejom Gálisom. Už krátko po svadbe dvojica prezradila, že sú v radostnom očakávaní. Mirka sa tak stane prvýkrát mamou. Vyzerá to tak, že po vzťahoch s Petrom Cmorikom a Martinom Madejom našla vytúžené šťastie a spokojnosť. 

- - Inzercia - -