Dnes je sobota, 03.december 2022, meniny má: Oldrich
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Praktická Slovenka na cestách

august 05, 2020 - 15:07
Praktická Slovenka dovolenkuje s čitateľmi pri tvorbe. Aj v lete je dobré nájsť si čas na kreativitu a stráviť príjemné chvíle pri ručných prácach. Zažili sme ich spolu v krásnom prostredí Kúpeľov Lúčky v kaviarni kúpeľného hotela Choč.
Foto: 

Návštevníčky kúpeľov si vyskúšali prácu s recyklovaným materiálom, výrobu jednoduchých dekoratívnych brošní a výrobu sezónnych aranžmánov skvetinovým nádychom a tematikou leta. 

Kúpeľní hostia sa tešili z milého programu, ktorý pripravila Praktická Slovenka

KÚPELE LÚČKY sú to pravé miesto pre oddychzlepšenie zdravotného stavu a načerpanie nových síl. Medzi návštevníkmi sú Lúčky veľmi obľúbené. Nachádzajú sa v krásnom horskom prostredí Liptova a vďaka kompaktnému areálu máte takmer všetko "na dosah ruky". Klienti sa radi vracajú, či už kvôli príjemnej rodinnej atmosférekvalifikovanému  personáluodbornej liečbe s dlhoročnou tradíciou, liečivej minerálnej vode a tiež čistému vzduchu presýtenému vôňou ihličnatých lesov. Liečivá voda, ktorá už mnohým klientom prinavrátila zdravie, pochádza z dvoch vrtov a používa sa v bazénoch aj v separátnych kúpeľoch. Liečia sa tu aj rôzne druhy chorôb.

Viac info na: https://www.kupele-lucky.sk/

Poskytovaním kvalitných služieb sa kúpele dostali do povedomia mnohým klientom, ktorí vyskúšali ich ponuku a opätovne sa tam s radosťou vracajú, pretože kúpele sa držia hesla: „Najlepšia reklama je spokojný klient“.

- - Inzercia - -