Dnes je utorok, 20.október 2020, meniny má: Vendelín
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Tom Hanks prezradil, čo si myslí o svojej práci!

september 16, 2020 - 08:00
Americký herec a filmár Tom Hanks (64) považuje svoju prácu za najlepšiu na svete, pretože sa pri nej výborne zabáva. Uviedol to v rozhovore pre magazín Culture.

V ňom okrem iného uviedol, že už sa dostal do takého štádia v kariére, že si môže vyberať úlohy, ktoré ho zaujímajú a nie pre iné dôvody. "Úloha ma musí naozaj zaujať. Niektorí ľudia sú v šoubiznise pre zvrátené dôvody. Moc, sex... Aj peniaze sú dobré," vyjadril sa rodák z Concordu v Kalifornii. "Keď som do toho šiel ja, urobil som to preto, že to bola zábava a v ničom inom nie som dobrý. Dostať zaplatené za nakrúcanie filmov? To je najlepšia práca na svete," dodal.

Herec skonštatoval, že úlohy, ktoré hrá, sa počas jeho kariéry menili a je nadšený, že môže stvárňovať postavy blízke svojmu reálnemu veku. "Som šťastný, že môžem v týchto úlohách starnúť. Mám dávno po šesťdesiatke a tak som si uvedomil, že nie je vhodné pokúšať sa hrať povedzme 32-ročného mladíka. To nie je uveriteľné. Príbehy, ktoré som rozpovedal, sú o chlapoch v mojom veku, vyzerajúcich ako ja, ktorí sa zrazu ocitli v mimoriadnej situácii," priznal.

Tom Hanks je považovaný za jeden z najväčších talentov v Hollywoode. Na konte má dva Oscary - prvého získal v roku 1994 za hlavnú rolu v dráme Philadelphia a o rok neskôr si zlatú sošku prevzal za titulnú úlohu v snímke Forrest Gump

Tom Hanks ako Forrest Gump v múzeu Madame Tussauds:

- - Inzercia - -