Dnes je sobota, 03.december 2022, meniny má: Oldrich
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Prichádza čas čarovania s prírodou

október 10, 2020 - 12:07
Jesenný pôvab prírodných materiálov sa dá vniesť do všetkého – stolovania, dekorácii, každodennosti ale aj do smútočných aranžmánov.
Foto: 

Kombinácia rustikálneho a glamour štýlu nie je nemožná, dokonca, hoci sa to nezdá, aj ladí. Skúsite aj vy skombinovať na prvý pohľad neskombinovateľné?

Prechod medzi októbrom a novembrom je opradený rúškom tajomna, duchovna a mystiky. Hoci sa Halloween u nás neoslavuje až v takej miere ako v iných krajinách, ak máte malé deti, strašidelná výzdoba ich iste poteší a strašidlá, o ktorých prítomnosti pod posteľou iste ani nepochybujú, budú možno odteraz kamaráti.

Tekvičiek nikdy nie je dosť. Na stole, na okne, pri schodoch, na lavici, a vyniknú aj v krbe. Teda kým v ňom nezakúrite.

Nie je nič pôvabnejšie ako stolovanie v jesennom duchu. Sviečky, drobné jabĺčka, listy... To všetko je ľahko dostupné a pričaruje domovu neopakovateľný punc a nádych pokoja a večnej krásy.

Predsieň je ako podanie ruky. Aj v nej by mala byť citeľná vaša dekoratívna ruka a zmysel pre zdobenie sezónnosťou.

Papierové tekvičky sa hodia do každej dekorácie, stačí vystrihnúť, poskladať a zlepiť, čo ocenia najmä tí najmenší.

8 V ozdobovaní tekvíc dnes neexistujú prakticky žiadne limity a hranice. Dajte voľný priestor fantázii a najvydarenejšie kúsky nám odfoťte a pošlite. Potešíme sa a odmeníme vás.

- - Inzercia - -