Dnes je sobota, 03.december 2022, meniny má: Oldrich
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Hľadáme najkrajšiu tortu 2020

december 01, 2020 - 10:57
Zima a Tradičné Vianoce. To boli dve témy, ktoré cukrársky do svojich sladkých umeleckých diel zakomponovali finalistky súťaže Hľadá sa najkrajšia torta. O víťazke môžete rozhodnúť aj vy!
Foto: 

Ani aktuálna situácia nezabránila súťažnej prezentácii sladkých umeleckých diel z dielne čitateliek Praktickej Slovenky. Tento rok sme síce zúžili počet finalistov, avšak nasledujúcich päť finálnych tort určite stojí za vašu pozornosť. Finalistky Martina Dosoudil, Michala Hernandez, Zuzana Valentová, Miriam Šrámová a Klaudia Miškovičová svoje pripravené torty dozdobovali pred kamerou a fotoaparátom v pondelok 30. novembra v priestoroch bratislavskej Strednej školy hotelových služieb a obchodu Na pántoch 9. Porota súťaže tento rok výnimočne hodnotila diela len „na diaľku“, na základe videozáznamu zdobenia. Svojho sladkého víťaza si môžete vybrať aj vy a automaticky budete zaradení do žrebovania o produkty značky Dr. Oetker a knihu „Zdravé a chutné mňamky“ od vydavateľstva Ikar .

Hlasujte 

Meno výherkyne, ktorú vyberie porota, tento rok len na základe vizuálneho a estetického spracovania torty, ale aj výhercu, ktorého si zvolia čitatelia ženského webu, sa dozvieme už 4.decembra o 19:11 na www.zenskyweb.sk. Tešiť sa môžete na porotcov Gizku Oňovú, Roba Opatovského, Juraja Baču, Maroša Mikušíka a Editu Pappovú.

- - Inzercia - -