Dnes je utorok, 28.jún 2022, meniny má: Beáta
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Ak robíš toto, zaručene od seba muža odplašíš

máj 25, 2021 - 16:22
Máš nejakú známosť a chceš urobiť všetko pre to, aby sa z vášho randenia stal vážny vzťah? V tom prípade sa vyhni týmto veciam, inak docieliš úplný opak.
Foto: 
pexels.com

Existujú určité body, ktoré muži považujú za neprípustné a pokiaľ ich robíš, v krátkosti povedané, druhého rande sa nedočkáš. Čomu sa vyhnúť?

1. Priama čiara do postele po prvom stretnutí
Na začiatok si povieme istý fakt: muži radi objavujú. Čo to znamená pre teba? Jednoducho to, že ak sa po prvom rande ukážeš v plnej paráde, doslova, zdevastuješ rúško tajomstva, ktoré ho na tebe zaujalo. Stala si sa preňho ľahko dosiahnuteľným cieľom a v konečnom dôsledku už nemá záujem zisťovať tvoje ďalšie kvality.

2. Otvorená kniha
Sú veci, ktoré by si si mala nechať pre seba, prinajmenšom aspoň nejaký ten čas. Predstav si, že sedíte v najlepšej reštaurácii, celá konštelácia hviezd vám praje a ty zrazu vytiahneš divokú kartu celoživotnej traumy. Už vidíš pred očami ten jeho zdesený výraz?

3. Vyhrotená komunikácia
Nie naozaj ho nemusíš každý deň atakovať správami a telefonátmi. Jednak keď má naozaj záujem, tak sľub „zavolám ti“ dodrží a po druhé, muž chce byť dobyvateľ a nie dobývaný. Dožič mu priestor na realizáciu inak ho podobnými úkonmi uštveš až do fázy, kedy ti telefón nezazvoní už vôbec.

V prípade, že už vo vzťahu ste, najhoršou vecou, ktorú môžeš urobiť je byť agentom FBI, ktorý vysliedi ešte aj to, čo ani sám muž nevie a predstieranie orgazmu. Tu šliapeš nie len po jeho egu, ale aj po vlastnom pôžitku. Svojim prístupom ho vlastne utvrdzuješ v tom, že to, čo robí, robí správne, takže sa toho bude držať neustále.  

- - Inzercia - -