Dnes je utorok, 28.jún 2022, meniny má: Beáta
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Aké signály ženy vysielajú, keď majú o muža záujem?

marec 03, 2022 - 08:30
Muži vnímajú veci inak ako ženy. Ženy pravdepodobne nikdy úplne nepochopia zmýšľanie mužov a naopak. Stalo sa vám už, že ste chceli byť len milá a priateľská, pritom to muž vnímal ako pokus o flirt? Po pár takýchto skúsenostiach si mnohé z nás povedia, že byť odmeraná sa vypláca viac. Aké signály potom ženy vysielajú, keď ich dotyčný naozaj zaujal?
Foto: 
shutterstock

Usmejete sa na zlatého psa a jeho pán na vás zazrie, akoby ste náklonnosť prejavovali jemu. Donesiete kávu aj kolegovi, aby mal pekný deň. Ste zdvorilá ku zákazníkov a už máte pozvanie na rande na stole. Muži zachytávajú nesprávne signály. Častokrát sme neprávom objektom intímnej túžby, hoci sme chceli byť len priateľské. 

Pre muža je dosť náročné rozoznať, kedy má žena o neho naozaj záujem, pokiaľ mu to nedá slovne najavo. Chovanie žien len málokedy správne prečítajú. Muži na nenápadné výzvy k zoznámeniu nereagujú skoro vôbec alebo reagujú neskoro. Bezslovným signálom totiž veľmi nerozumejú. Ženy dokážu čítať v mužoch oveľa lepšie. Muži potrebujú, aby ženy svoje výzvy k zoznámeniu opakovali, až potom sa ich chytia. 

Čo ale ženy robia, keď majú o muža naozaj záujem? Jednoznačne nejde len o milé správanie a úsmev. Najčastejším signálom je očný kontakt. Hovorí sa že taký, ktorý trvá aspoň štyri sekundy. Keď ho žena v krátkej frekvencii zopakuje, muža to môže utvrdiť v domnienke, že ženu zaujal. 

Ďalším častým signálom je, že sa žena hrá so svojimi vlasmi alebo sa letmo dotýka svojho krku. Taktiež jej nohy zvyknú smerovať k mužovi, ktorý sa jej páči. Existuje signál, o ktorom málokto vie a to, keď žena obráti zápästie smerom k svojmu objektu záujmu. Bežným signálom je aj olizovanie pier, pootvorené ústa alebo kopírovanie pohybov. Tak čo dámy, využívate pri flirtovaní nejaký zo spomínaných signálov? 

- - Inzercia - -