Dnes je nedeľa, 28.november 2021, meniny má: Henrieta
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Kutcher chce prebaľovacie pulty na mužských toaletách

marec 11, 2015 - 10:36
Ashton Kutcher sa 1. októbra minulého roku stal otcom malej Wyatt Isabelle. Podľa jeho životnej partnerky Mily Kunis sa z filmového lámača ženských sŕdc stal ukážkový otec a majster v prebaľovaní. Potvrdil to aj samotný herec, ktorý na sociálnej sieti zdieľal neobvyklú požiadavku.
Foto: 
Nie je to tak dávno, čo herečka Mila Kunis v televíznej šou Ellen DeGeneres priznala, že Ashton je úžasný otec. „Bez neho by som to nedokázala. Sto percent času je pri nás,“ povedala nadšená mamička. Potvrdila aj, že americký herec sa nezľakne ani prebaľovania. „Stal sa z neho majster v prebaľovaní. Môže prebaliť kohokoľvek dieťa. Ak vaše dieťa potrebuje prebaliť, on to urobí.“ Dodala pobavene.
 
 
Samotný herec slová svojej partnerky potvrdil netradičnou žiadosťou na sociálnej sieti Facebook. Na mužských toaletách postráda prebaľovacie pulty, na ktorých by si otcovia mohli plniť svoje povinnosti.
 
 
„Na mužských toaletách NIKDY nie sú prebaľovacie pulty. Prvé mužské verejné toalety, do ktorých vojdem a nájdem tam pult, zožne ovácie na mojej FB stánke!“ Zdá sa, že to Ashton Kutcher myslí vážne a ostatní oteckovia by si z neho mohli brať príklad. Za toto vyjadrenie si získal viac ako 230 tisíc sympatizantov.
 
Zuzana Čapčíková
Foto: SITA/AP, Facebook Ashton Kutcher
Video: YOUTUBE

- - Inzercia - -