Dnes je piatok, 27.máj 2022, meniny má: Iveta
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Najväčšia svadobná výstava začne už o pár dní!

január 21, 2015 - 17:10
Všetko pre dokonalú svadbu ponúkne už 6. ročník obľúbenej svadobnej výstavy s témou Na krídlach budúcnosti. Návštevníci, ktorí sa chystajú povedať svoje áno a záleží im na každom detaile, by sa mali v piatok alebo v sobotu prísť pozrieť na výstavu. Rozhodovanie o štýle a dizajne jedinečného svadobného dňa spríjemní návštevníkom množstvo sprievodných akcií aj súťaží.
Foto: 
Novinkou oproti poslednému ročníku bude prezentácia cukrárov nazvaná Svadobná torta od skutočných majstrov, a tiež nesúca tému Budúcnosti. Celkovo sa zúčastní 7 cukrárskych majstrov z vychytených cukrárstiev, no najslávnejším z nich bude určite šéfcukrár Yasen Petkov. Pôvodom Bulhar svoju kariéru odštartoval v rodnej krajine a postupne sa cez Nemecko a Maltu dostal až na Slovensko. Pripravoval dezerty pre celebrity ako Bob Dylan, Sinead O’Connor a Tatjana Patitz.
 
 
Svadobnej výzdobe kraľujú kvety, a preto na výstave nemôže chýbať súťaž Svadobný florista roka s témou Natural dream. Ústredný motív celého podujatia sa viaže aj na súťaž Naj nevesta v štýle Bride of the future. Nevestám k dokonalosti napomôže aj vlasová a vizážistická šou. Predstavené budú tiež nové trendy v líčení neviest.
 
 
Divákom počas naplánovanej módnej prehliadky modelky predvedú kolekciu návrhára Róberta Bartolena a nebude jediná. Módne prehliadky pripravia aj svadobné salóny. Známy seriálový herec, Braňo Deák, predstaví návštevníkom kolekciu svadobných obrúčok Briliant. Výherkyne debutového ročníka súťaže Miss Plus Size Slovensko okrem svojej krásy a šarmu aj potvrdia, že nádherné svadobné šaty nemusia končiť pri veľkosti 36. Najkrajšie účesy predvedie na vlasovej show Simona Urbanová, víťazka celosvetovej súťaže v účesovej tvorbe.
 
 
Novinkou výstavy Svadobné dni a Beauté sa stane aj Stop and relax. Oddychová zóna spojená s barom bude pripravená pre všetkých ženáčov, ktorým už nebudú stačiť sily, aby udržali tempo so svojimi polovičkami pri obzeraní, výbere či skúšaní nie len svadobných šiat, ale aj všetkých svadobných doplnkov. Množstvo zábavy bude úplne zadarmo, ako napríklad air hockey, šípky či stolný futbal. Sily v oddychovej zóne Stop end relax dočerpá aj chutná kávička za rozumnú cenu.
 
6. ročník obľúbenej svadobnej výstavy s témou Na krídlach budúcnosti je pre vás pripravený v piatok 23. januára od 10:00 do 18:00 a v sobotu 24. januára od 9:00 do 18:00 v Agrokomplexe Nitra.
 
 
Okrem nádherných svadobných šiat, účesov, kvetov, prsteňov a dobrej zábavy sa na vás tešia aj tímy Slovenky a La Femme so svojimi stánkami.
 
Foto: Lukáš Uhrín

- - Inzercia - -