Dnes je utorok, 27.september 2022, meniny má: Cyprián
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Rozžiarte svoj domov luxusom

marec 09, 2015 - 19:04
Je vás byt alebo dom malý a tmavý? Pôsobí pochmúrnym a starým dojmom? Nemusíte vyhadzovať všetok nábytok ani brať si úver na rekonštrukciu. Zbavte sa vecí, na ktoré sadá prach a svoju domácnosť rozžiarte luxusnými svietidlami. Pozornosť vašich známych zaujmú už vo dverách.
Foto: 
Svietidlá už dávno neplnia len funkciu osvetlenia priestoru. Stali sa dizajnérskym doplnkom, ktorý môže udávať ráz celej miestnosti. Aj obyčajná izba bude v žiare neobyčajného lustra či stojanovej lampy zmenená na nepoznanie.
 
 
Luxusný vzhľad lustre nenadobúdajú len kvôli svojím neobvyklým tvarom, ale najmä kvôli kvalite vyhotovenia. Chróm, oceľ a kryštál sú rozhodne prvky, ktoré by na nezabudnuteľnom svietidle nemali chýbať.
 
 
Výhodou stojanových svietidiel je, že pomôžu osvetliť aj tie najtmavšie kúty v miestnosti. Okrem toho nezaberajú veľa miesta a sú vkusným dizajnérskym prvkom.
 
 
Sú tiež správnou voľbou v prípade, že si chcete po náročnom dni oddýchnuť pri dobrej knihe. Lampa vás nevyrušuje, no pritom poskytuje dostatočné množstvo svetla.
 
 
Máte doma alebo v kancelárii obrazy? Ich krása ešte viac vynikne, ak ich vystavujete v tom pravom svetle. Na tento účel sú určené obrazové svietidlá vyrábané z vysokokvalitných materiálov. Majú jednoduchý tvar, aby obraz nestratil na dôležitosti a pritom sú elegantné a štýlové.
 
Zdroj: RED
Foto: profisvietidla.sk

- - Inzercia - -