Dnes je streda, 25.november 2020, meniny má: Katarína
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Rozžiarte svoj domov luxusom

marec 09, 2015 - 19:04
Je vás byt alebo dom malý a tmavý? Pôsobí pochmúrnym a starým dojmom? Nemusíte vyhadzovať všetok nábytok ani brať si úver na rekonštrukciu. Zbavte sa vecí, na ktoré sadá prach a svoju domácnosť rozžiarte luxusnými svietidlami. Pozornosť vašich známych zaujmú už vo dverách.
Svietidlá už dávno neplnia len funkciu osvetlenia priestoru. Stali sa dizajnérskym doplnkom, ktorý môže udávať ráz celej miestnosti. Aj obyčajná izba bude v žiare neobyčajného lustra či stojanovej lampy zmenená na nepoznanie.
 
 
Luxusný vzhľad lustre nenadobúdajú len kvôli svojím neobvyklým tvarom, ale najmä kvôli kvalite vyhotovenia. Chróm, oceľ a kryštál sú rozhodne prvky, ktoré by na nezabudnuteľnom svietidle nemali chýbať.
 
 
Výhodou stojanových svietidiel je, že pomôžu osvetliť aj tie najtmavšie kúty v miestnosti. Okrem toho nezaberajú veľa miesta a sú vkusným dizajnérskym prvkom.
 
 
Sú tiež správnou voľbou v prípade, že si chcete po náročnom dni oddýchnuť pri dobrej knihe. Lampa vás nevyrušuje, no pritom poskytuje dostatočné množstvo svetla.
 
 
Máte doma alebo v kancelárii obrazy? Ich krása ešte viac vynikne, ak ich vystavujete v tom pravom svetle. Na tento účel sú určené obrazové svietidlá vyrábané z vysokokvalitných materiálov. Majú jednoduchý tvar, aby obraz nestratil na dôležitosti a pritom sú elegantné a štýlové.
 
Zdroj: RED
Foto: profisvietidla.sk

- - Inzercia - -