Dnes je utorok, 27.september 2022, meniny má: Cyprián
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Slovensko má prvý e-shop so záhradnými hrami!

september 09, 2014 - 10:00
Nudia sa najmladší členovia vašej rodiny pri grilovaní? S tým je už koniec. V júli 2014 odštartoval svoje pôsobenie na internetovom trhu prvý slovenský e-shop zameraný na predaj spoločenských hier a aktivít určených do exteriéru.
Foto: 
Hoci popularita grilovania a záhradných osláv stúpa aj na Slovensku, možností spoločenskej zábavy v záhrade je veľmi málo. Tento nedostatok pocítili na vlastnej koži aj zakladatelia e-shopu www.zahradnehry.sk. „Na Slovensku podobné špecializované záhradné hry nie sú veľmi dostupné, pri objednávke zo zahraničia zasa musíte počítať s dlhými dodacími lehotami. Preto sme sa rozhodli jednu z takýchto hier vytvoriť svojpomocne pre blízkych na našej svadbe. Ľudí to zaujalo natoľko, že nám napadlo ponúknuť podobné hry aj slovenskému trhu. Od tejto myšlienky bol už len krôčik k založeniu e-shopu, ktorý by jednak distribuoval záhradné hry zo zahraničia, prípadne by ponúkal produkciu od slovenských výrobcov,‟ vysvetľuje Kristína Havasová, spoluzakladateľka e-shopu Záhradné hry.
 
 
Z množstva zaujímavých zábavných hier, ako napríklad Veľké domino či kolky Möllky, treba spomenúť aj Záhradnú vežu Aktivity.
 
 
Hra spočíva v presúvaní drevených hranolov zo spodných častí na vrchol veže bez toho, aby spadla. K veži prislúchajú kartičky, ktoré hráčom dávajú pokyny na plnenie rôznych zábavných úloh. „Keďže táto hra vo vyhotovení do záhrady nie je na Slovensku známa, rozhodli sme sa túto formu zábavy sprostredkovať slovenským klientom pomocou propagačného videa," dodáva Kristína Havasová.
 
Zdroj: Mgr. Michaela Pavelková
Foto: zahradnehry.sk

- - Inzercia - -