Dnes je piatok, 07.august 2020, meniny má: Štefánia
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Sťahovanie ťažkých a nadrozmerných bremien nemusí byť problémom

január 01, 2015 - 16:51
Sťahovanie ťažkých predmetov ako trezor alebo server, môže predstavovať problém. Existuje však jednoduché a účinné riešenie.
Veľké a ťažké predmety sú pri sťahovaní bytu, domu alebo kancelárskych priestorov firiem vždy prekážkou, ktorá však nie je definitívna a má svoje riešenie. Manipulácia s obdobnými predmetmi ako je klavír, trezor, server je komplikovaná a vyžaduje si značnú fyzickú silu a zručnosť.
"Naša spoločnosť LOBO Sťahovanie má bohaté skúsenosti so sťahovaním nadrozmerných a ťažkých predmetov. Stretávame sa s nimi najmä v kancelárskych priestoroch firiem, ale nájdu sa aj domácnosti, ktoré vlastnia klavír alebo nadrozmerný nábytok, ktorý nie je možné pri sťahovaní demontovať," približuje majiteľ sťahovacej služby Ján Kondela, www.stahovanie.eu .
Sťahovanie veľkých a ťažkých predmetov si vyžaduje profesionálnu manipuláciu a šikovnosť fyzicky zdatného personálu. Neraz je potrebné profesionálne sťahovacie náradie a pomôcky, ktoré nie sú bežne dostupné. K takým patrí aj sťahovací výťah, ktorý pomáha v ťažko prístupných a architektonicky nevhodne riešených obytných domoch.
 
 
"Viac ako 8-ročné skúsenosti nás naučili manipulovať s nadrozmernými predmetmi, pri ktorých je neraz potrebné použiť profesionálne náradie a pomôcky. Na túto činnosť máme vyškolený, fyzicky zdatný, zručný a profesionálny tím, ktorý zákazníka určite nesklame," približuje Ján Kondela.
 
 
"Pri sťahovaní, keď nie je možné využiť v obytných domoch výťah a schodište je úzke na bezpečné vynesenie veľkých a ťažkých predmetov, používame ako jediná sťahovacia služba na Slovensku sťahovací výťah, ktorý je možné použiť až do výšky 26 metrov a hmotnosti bremena až do 300 kilogramov," uzatvára konateľ sťahovacej služby LOBO sťahovanie .
 
Zdroj: red
Foto: red a thinkstock
 

- - Inzercia - -