Dnes je utorok, 27.september 2022, meniny má: Cyprián
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

SÚŤAŽ: Praktická Slovenka hľadá najkrajšiu tortu!

september 30, 2014 - 17:11
Dobrú tortu tvoria tri základné veci. Chutný korpus s plnkou, kreatívne a krásne zdobenie a v neposlednom rade láska, s ktorou ju pripravujeme. Ak vám to pri pečení ide, hľadáme vás a váš sladký výtvor. Možno to budete práve vy, čo ukážete Slovákom najkrajšiu tortu!
Foto: 
Prihláste sa a vyplňte dolu uvedený formulár alebo kliknite na www.najkrajsiatorta.sk. Pošlite nám recept, fotopostup a výslednú fotografiu torty, ktorú chcete prihlásiť do súťaže. Autorov desiatich najkrajších sladkých výtvorov  pozveme na slávnostný galavečer, ktorý sa uskutoční 5.decembra v exkluzívnych priestoroch bratislavského Hotela Tatra.
 
 
Víťaz vybraný odbornou porotou získa hlavnú cenu, zväzok kulinárskych kníh od vydavateľstva IKAR v celkovej hodnote 250 eur, najväčšími knižnými lákadlami spomedzi nich sú určite Kuchárska biblia a kniha Pomôžem ti piecť, ktoré na knižný trh obohatia  v úvode decembra. Okrem toho výherca získa aj multifunkčný kuchynský robot. Na prázdno neodídu ani ostatní semifinalisti. Kompletný zoznam cien nájdete aj na stránkach mesačníka Praktická Slovenka. Preto prihlasujte svoje najkrajšie torty, uzávierka súťaže je 30. novembra.
 
Zdroj: RED
Foto: Thinkstock

- - Inzercia - -